Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Major Season 6Rated ★ 4.5
- Major Season 5Rated ★ 4.5
- Major Season 4Rated ★ 4.5
Major Season 3Rated ★ 4.5
Major Season 2Rated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Major Season 1Rated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5