Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Sixth SenseRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0