Movies
Ratings
150
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5