Series
Ratings
51
ShiguruiRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0