Movies
Ratings
162
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0