Movies
Ratings
297
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 2.5
Birds Without NamesRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5