Movies
Ratings
571
JokerRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Beyond the EdgeRated ★ 2.5
Nothing to HideRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
FocusRated ★ 3.0
HalloweenRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
RampantRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Patema InvertedRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5