Movies
Ratings
252
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
The Green HornetRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.5
StardustRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 2.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5