Series
Ratings
24
Jikuu Senshi SpielvanRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0