Movies
Ratings
531 The World of LoveRated ★ 4.5 The World of LoveRated ★ 4.5
 The Exit 8Rated ★ 3.5 The Exit 8Rated ★ 3.5
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 God's Own CountryRated ★ 3.5 God's Own CountryRated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 2.0 No Other ChoiceRated ★ 2.0
 Measure in LoveRated ★ 2.5 Measure in LoveRated ★ 2.5
 Dog Day AfternoonRated ★ 3.5 Dog Day AfternoonRated ★ 3.5
 Renai SaibanRated ★ 2.5 Renai SaibanRated ★ 2.5
- My HomeRated ★ 3.0
 Bride of the CovenantRated ★ 1.0 Bride of the CovenantRated ★ 1.0
 The Holy BoyRated ★ 4.0 The Holy BoyRated ★ 4.0
 KOKUHORated ★ 5.0 KOKUHORated ★ 5.0
 GirlfriendsRated ★ 3.5 GirlfriendsRated ★ 3.5
 ChallengersRated ★ 4.5 ChallengersRated ★ 4.5
 Perfect BlueRated ★ 4.5 Perfect BlueRated ★ 4.5
 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
 RashomonRated ★ 3.5 RashomonRated ★ 3.5
 Just For Meeting YouRated ★ 3.5 Just For Meeting YouRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0