Series
Ratings
90- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0