Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.5
BeatRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5