Titles you rated
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 3.5
The King of ComedyRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
A Story of YonosukeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.5