Movies
Ratings
62
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Green HornetRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 1.0
Big FishRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
The Gold RushRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0