Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Marjorie PrimeRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
Bo Burnham: InsideRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Sick of MyselfRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
Happy TimesRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 3.5
Just MercyRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Quiz LadyRated ★ 3.5