Titles you rated
The Four SeasonsRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0
Dead to MeRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0