Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
SeaspiracyRated ★ 4.0