Series
Ratings
165
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Brush Up LifeRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5
The SinnerRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0