Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0