Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Pain HustlersRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
Happy Gilmore 2Rated ★ 2.5
Happy GilmoreRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The TearsmithRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
PolarRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5