Titles you rated
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0- CallingRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Truth About Cats & DogsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0