Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
AbigailRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 1.5
The MaskRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0