Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Not OthersRated ★ 3.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 2.0
- Good PartnerRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5