Movies
Ratings
353
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
JoyRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
CartRated ★ 1.5
Salut d’AmourRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 2.0
Leap YearRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 1.0