Movies
Ratings
32
White ChicksRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 1.0
Source CodeRated ★ 1.0
Ip ManRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
LeonRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 2.0