Movies
Ratings
515
Bad BoysRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
The Last Boy ScoutRated ★ 2.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 2.0
HeroRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.0
8MMRated ★ 3.0
Daytime DrinkingRated ★ 3.0
GrindhouseRated ★ 4.0
Ringu 2Rated ★ 3.0