Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 0.5
Dirty MoneyRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 2.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5
PhantomRated ★ 2.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
I Haven’t Done AnythingRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0