Titles you rated
TwelveRated ★ 0.5
Low LifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 3.5