Movies
Ratings
162
Judge DreddRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0