Movies
Ratings
107
InterstellarRated ★ 5.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5