Titles you rated
VeteranRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
Ed WoodRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.5