Movies
Ratings
538
The TowerRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
BeethovenRated ★ 4.5
Dirty DancingRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
The Wedding SingerRated ★ 4.0
Two GuysRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0