Movies
Ratings
540
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Haunted HousesRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0