Movies
Ratings
205
The PurgeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
ReincarnationRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0