Titles you rated
Finding ForresterRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 0.5
GravityRated ★ 5.0