Titles you rated
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 0.5
The KingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5