Movies
Ratings
48
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 3.0