Series
Ratings
20
Dr. STORKSRated ★ 0.5
The Founder of Diabolism Season 3: The FinalRated ★ 5.0
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.5