Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
TrainwreckRated ★ 4.0
The BeguiledRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5