Movies
Ratings
120
SoulRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
BeckettRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 1.0
PolarRated ★ 4.0
Spenser ConfidentialRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.0