Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Her Lovely HeelsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Into the SunRated ★ 4.5