Series
Ratings
39
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
MashleRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0