Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.0