Series
Ratings
42
Ace of the DiamondRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
OwarimonogatariRated ★ 4.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5