Series
Ratings
52
Love DeadlineRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
OnimushaRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Copenhagen CowboyRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 5.0
No Guns Life Season 2Rated ★ 4.0
No Guns Life Season 1Rated ★ 4.0
UncoupledRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0- ScamsRated ★ 2.5
- PlanetesRated ★ 5.0
Godzilla Singular PointRated ★ 2.5