Movies
Ratings
22
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5