Movies
Ratings
244
WhiplashRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5