Movies
Ratings
111
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0