Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 2.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0