Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0